| DennisRof a întrebat:

Ce parere aveti despre pensiunea Colt-De-Rai-Dognecea? http://www.colt-de-rai-dognecea.com/.

3 răspunsuri:
| PipalClau a răspuns:

Eu zic ca nu arata rău, dar după părerea mea dacă vrei sa te relaxezi un loc minunat ar fi la munte asa măcar vreo 2-3 zile.

| litlledolleioanna a răspuns:

Nu mi se pare cine stie ce

| DennisRof explică:

E ok acolo adica e liniste...e lac e relaxant nu galagie nu muzica tare, iar melodiile sunt alese in cat sa fie ok si e si putin zona de munte ...adica putin mai multhappyiar preturile sunt ff ok.