| SellyStefy00 a întrebat:

Ce parere aveti despre statiunea Costinesti din Costanta? Plaja are pietre sau este curata si statiunea este frumoasa?
Unde este mai frumos in Eforie Nord sau in Costinesti?

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E mai frumos in Costinești decât in Eforie N.

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

La Costinesti

| oana1 a răspuns:

Eu pot să îţi spun că e foarte frumos la Eforie Nord pentru că eu am fost acolo e o staţiune foarte liniştită cu oameni primitori şi la orice terasăt

| oana1 a răspuns:

Şi la orce terasă te duci sunt cântăreţi

| TheCuteOne a răspuns:

E mai frumos la Costinești.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Păi,depinde,ambele staţiuni sunt frumoase,dar, de exemplu, eu prefer să Costineşti-ul deoarece sunt mulţi tineri, muzică la maxim şi etc, pe când în Eforie e mai multă linişte

| mihai69 a răspuns:

Costinești: haos, lume multă, gălăgie, plaja cu nisip, nu prea curată pentru că din păcate oamenii noștri nu cunosc termenul ăsta;
Eforie Nord - liniște, ordine, plaja ceva mai strâmtă, dar mai plăcut.
Alegi în funcție de preferințele tale.