| lilboutique a întrebat:

Ce parere aveti despre statiunea Eforie Nord? mie una imi place foarte mult. Ce plaja preferati? si pe unde va plimbati seara? (terase, parc de distractii etc)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci

| Mirela a răspuns:

Eu am fost 7 ani la rand numai in eforie nord love struck deci e o statiune super. pe plaja de langa debarcader.seara.in satul de vacansata.smug

Nu stii cum e in eforie sud? anul asta plec in tabara si acolo se organizeaza.big grin

| mihaibrasov a răspuns:

Prefer Eforie Sud ca e mai linistita. Eforie Nord, dupa parerea mea, inseamna o plaja super aglomerata (in sezon zic), full de muzica de proasta calitate care se amesteca (fiecare smecher pune la terasa lui ce ii place lui), apa murdara, mizerie (ca de altfel tot litoralul romanesc). Terase pe tot litoralul romanesc sunt de proasta calitate si foarte scumpe (o ciorba vai de capul ei e 5-7 lei). Mai bine incerci Grecia sau Bulgaria si dupa ce stai acolo cateva nopti nu mai gasesti motiv sa te intorci pe litoralul romanesc.

| RXN a răspuns:

Chiar acum 2 zile m-am intors de acolo. E ok in felul ei, eu am stat pe o plaja privata, cea a hotelului Astoria.Era destul de curata si relativ linistita si deloc aglomerata, desi romanul tot roman, cu muzica de proasta calitate data la maxim.Seara preferam sa merg la cinematograf sau sa ma plimb pe plaja, nicidecum sa merg pe terase, caci nu ma prea pasioneaza statul in galagia aia infernala.In principiu, mi-a placut si m-am simtit bine, mai ales ca eram intr-o zona linistita, cu parc si fara terase si si cluburi in jur.

| Sapphire a răspuns:

Este foarte frumos acolo. Am noroc ca sunt din Constanta si mai merg pe acolo. Imi place foarte mult. Vile cat vezi cu ochii, multa verdeata, liniste. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer Mamaia

| tedy_6924 a răspuns:

EforieNord este statiunea mea preferata am mers in fiecare an, am 13ani, anul asta urmeaza sa merg pe 13august, plaja:debarcader, oras:nu stiu ce sa zic daca vrei autoservire seara, te poti duce la restaurantul acela de langa biserica sau ziua sus e o alta autoservire... daca vrei restaurant, nu stiu sa explic dar daca ne intalnim te duc acolobig grin