| cinderellaindreams a întrebat:

Cei care ati fost in Elenite, pentru cine este intrarea libera la Aquapark Atlantida?

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Dupa cate stiu eu, nu este nici-un Aquapark in Elenite.Este AQUAPARK PARADICE NESSEBAR SI ACTION AQUAPARK in Sunny Beach.Mai este un AQUAPARK in Nisipurile de Aur, dar nu asa mare.La nici unul nu este intrarea gratuita.Cauta pe GOOGLE, dupa denumirea parcului si vezi conditiile de intrare, iar la agentii, vezi daca exista oferte ce cuprind in pret si intrari in parcurile de distractie.