eileen
| eileen a întrebat:

Cele mai frumoase 5 locuri din tara sau lume pe care le-ati vizitat si pe care le-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai dat un raspuns aproape indentic si ma voi repeta pentru ca pana in momentul de fata mi se par cele mai frumoase locuri.paris si roma pentru romantici, amsterdam pentru curiosi(recomand giethoorn-venetia olandei, un satuc plutitor unde ai impresia ca esti in povestile cu zane), ierusalim pentru ca este ombilicul pamantului ( un ghid religios perfect), tokyo daca ai bani, cuba daca vrei sa iti aduci aminte de tigarile vandute la colt de strada ca pe vremea comunismului, toledo daca iti plac orasele medievale. dar inainte de toate iti recomand manastirile din nordul moldovei.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand 100% U. S. A love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubai, turia, cipru, miami sunt minunate daca vrei sa te simti minunat du-te si o sa vezi cava ce nu ai vazut toata viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase tari sunt : Spania, Germania, Franta, Egypt, Danemarca si multe altele etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokyo :X:X am fost vara trecuta si este chiar superb:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As recomanda parcul din localitatea Tecuci judetul Galati, e o minunatie, o adevarata capodopera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumo loc din tara este transfagarasanul, iar din lume. 1 paris 2 paris 3 paris 4 las vegas

| Florinna a răspuns:

Torino, roma, venetia, parcul de distractii gardaland (italy), budapesta, bineinteles salina din turda big grin

| CuRcUbEuInRoZeNdRoZ a răspuns:

Eu am vizitat Paris sunt foarte multe locuri interesante in special TURNUL EIFFEL
sper ca ti-am fost de ajutor

| fernandoskumpyk a răspuns:

1. machu picchu
2.barcelona
3.new york
4. londra
5.paris

| Miruna_8819 a răspuns:

Marea britanie e marfa e super e rupt din paradis