| OneMoreGirl a întrebat:

Cine a fost anul asta sau macar anul trecut la tabara de vara din Republica Moldova Camping, va rog mult de tot spuneti-mi cum a fost.
Acum 3 ani am fost si eu si mi-a placut enorm. Pe 17 iulie posibil sa ma duc iar.

3 răspunsuri:
| danimarie90 a răspuns:

Pai nu sunt sigura daca e aceiasi dar verisoara meah a fost anul asta daar in iunie si a zis ca ia plkt fff mult si ca va merge in fiecare an stiu ca toate taberele si exursiile de acolo sunt ffff reusitewinking distractye plkta

| dirtyshane1994 a răspuns:

Pai eu deja am trecut din virsta sa merg la Camping dar cind eram de 13-16 ani plecam e foarte intersant acolo! AA apropo sunt din Moldova! happywinking in unile tabere nu sunt toate regurile de sanitarie in unile e foarte bine dar peste tot copiii sunt simpli, primitori si preietenosi! Si imi pare enorm de bine ca ti-a placut la noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bine acolo... din pacate anul acesta probabil nu o sa plec acolo, dar vreau nespus de mult... du-te sunt sigura ca te vei distra bine acolo