| TheWizard a întrebat:

Cine are să-mi dea informații despre turism, locuri unde este turism cultural, sportiv, de relaxare, de afaceri, etc. dau funda

Răspuns Câştigător
| kevin2oo a răspuns:

Salut... uite aici e un site (eu nu l-am verificat inca) am auzit ca e destul de bunicel... :) vezi si tu daca te ajuta! http://skytrip.ro

2 răspunsuri:
| Looly_7417 a răspuns:

Sibiu

| Codrinash a răspuns:

Pt un turism cultural ai putea incerca Manastirile din Moldova (nu trebuie sa fii religios ca sa ramai fascinat de frumusetea lor).iar pentru toate celelalte tipuri de turism, recomand judetul Neamt.nu o sa ma crezi pana nu il vei vizita