| Adredemesconf a întrebat:

Cine este din botosani si a fost la piscina Kathleen? Ziceti-mi si mie cum e acolo...

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

E fain acolo. dar sincera sa fiu am vazut si case cu piscine mult mai faine

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa?

| Serban_6646 a răspuns:

E super acolo, apa e curata doar ca nu e prea mare piscina si spun ce e curata pentru ca nu primesc orice rapanos si cel mai important nu primesc rromi...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e super acolo dai 15 lei cu tot cu sezlong si apa curata

| Coolgirl_7768 a răspuns:

Stiu ca acum nu mai dai funda dar vreau sa iti spun ca piscina estesooper, apa curata, pisicina e impartita in 2 adica intr-o parte mai adanca si intr-o parte mai putina apa cam pana la umeri si au siniste bari in jur pe care poti sa te tii si niste scari...sunt si foisoare si sezlonguri si un teren mare unde poti juca fotbal, volei, tenis orice si este logic si un bar

| tzeask a răspuns:

Nu se mai deschide chiar Kathleen-ul?