| deeeeeebora a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc cazare ieftina in zona Lucenec-Slovacia? am cautat pe google dar nimic.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Mara_4803 a răspuns:

Eu stiu dar prima data trebuie sa-mi dai fundita. mi-o dai?

| cmm a răspuns:

Cauta pe booking.com, dar nu vei gasi chiar aproape, sau daca nu, pe prontohotel.com

| doriangrayro a răspuns:

Cat vrei sa stai acolo? Eu prefer varianta sa stau la cort, dar asta pentru perioade scurte de timp.
Cortul mi l-am achizitionat de la http://www.corturi.biz/corturi-5-persoane.html

| mickeye a răspuns:

și nu înțeleg, ce vrei să faci acolo? de ce nu stai acasă? crezi că e mai frumos ca în România?