| TheWizard a întrebat:

Cine ştie locuri de afaceri (Turism de afaceri )? Ofer Fundă

1 răspuns:
| rossi46 a răspuns:

Locuri speciale pentru afaceri nu exista pentru ca fiecare poate face afaceri unde vrea. Chiar si un sat uitat de lume se poate transforma intr-o gazda pentru afaceri daca niste parteneri isi dau intalnire acolo pentru a semna "X" contract. Probabil te referi la marile centre economice, financiare si de afaceri ale lumii ca Londra, Chicago, New York, Shanghai, Tokyo, Paris, Montreal...etc.