| ralusycretz a întrebat:

Cine stie o firma de autocare/busuri de transport in strainatate (eu vreau in Italia), care pleaca sambata din Romania? Precizez ca sunt din Suceava. Multumesc. Dau Funda celui/celei care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Atlasib se cheama firma si au plecari destul de dese catre Italia!
www.atlassib.ro/agentii/agentia-suceava-autogara/

2 răspunsuri:
| bulletgabi a răspuns:

Saiz Tour
Poti cauta rutele pe site-ul companiei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Este o firma cu microbuze din Falticeni, Romfour. Au curse regulate spre multe tari, probabil au si Italia... Cauta un numar de telefon al firmei si incearca sa dai de ei.
Din Suceava cred ca Euro Fratello are autocare care fac curse prin Europa, poti incerca si la ei.