| Alecsie. a întrebat:

Cine stie si daca ma poate ajuta cum sa fur haine la miss bimbo? heelp fundita dau!

7 răspunsuri:
| Nu conteaza a răspuns:

Cum sa furi?laughing) eu aveam cont dar n'am auzit d asa ceva

| laalaa a răspuns:

Cumparale daca iti place ceva:O

| coconut_2092 a răspuns:

Nu poti sa le furi. Dar uite, daca vrei sa incerci anumite vestimentatii inainte de a-ti cumpara ceva, poti folosi acest simulator:
http://www.miriam-sass.de/MB/index.html

| Visatoarea a răspuns:

Nu poti sa le furi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge swa le furi inainte mergea cand era magazinul vechi, dadeai add, si cand se misca imaginea de la haina spre cosul de cumparaturi dadeai la alta categorie de ex ai furat fusta dai pe cercei, iti ramane imaginea blocata pe ecran intri in dress si dai click pe imagine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate da cine sti cum dai haine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu se mai poate fura?