| Calugareanu_Seby_1997 a întrebat:

Cine stie sigur cat ajunge un bilet de avion din Bucuresti pana in Dallas, Texas(stiu ca tot trebuie schimbate avioanele.dar adunate si tot tot..cat costa un bilet complet dus-intors pana in dallas america in perioada verii..Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

640 DE EURO cu 2 escale, durata zbor 40 ore 33 min. Escala faci la Varşovia, Frederic Chopin si astepti in aeroport 3, 15 ore si la Chicago (IL), O'Hare si astepti in aeroport 2, 30 ore.
Pretul este fara bagaj de cala care mai costa 15-25 euro/valiza, in plus.
Plecarea este in fiecare miercuri si joi din saptamana.
Bafta!

1 răspuns:
| rocket a răspuns:

Poti sa mai ceri o oferta pe www.IdealTour.ro Poate iti ofera si alte preturi.