| 360concept a întrebat:

Credeti ca fiecare Hotel, pensiune sau orice alt loc de cazare ar trebui sa aiba un astfel de tur virtual pentru ca turistii sa vada cat mai bine locul in care se vor caza: http://www.360concept.ro/panorame/olanesti/tur_premier/3 .html?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E bestiala chestia asta. Ar fi cu adevarat ceva super sa faca toti asa. Cu siguranta ar conta asta.

| anad a răspuns:

Ar fi ideal, dar imposibil in Romania de azi si din cauza banilor si din cauza mentalitatii unor patroni care inca nu pot accepta realitatea"clientul nostru, stapanul nostru".