| Catalina_Alexandra_2003 a întrebat:

Cum ajung la mall Afi cu tramvaiul (ce tramvai?) din Rahova de lângă Liberty?

2 răspunsuri:
| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Cu tramvaiele 1, 8, 25, 11. Sunt cam 4-5 statii, o sa vezi mall-ul oricum.

| massary01 a răspuns:

Pai pleci la ora 6:25 in cea mai apropiata statie de tramvai, urci in primul tramvai (1), mergi 15 minute cu el cobori, urci in altul (al doilea) iar apoi te intorci inapoi acasa si te lauzi la prieteni ca ai fost in mall. Alceva? stiu cum se ajunge si in Bucuresti