| EnvyU a întrebat:

Cum ajung la Tutcani (jud Vaslui) a auzit cineva de acest "satuc"? E aproape de Barlad ..la 50 de km, trebuie sa ajung din Bucuresti in acest satuc. Microbuze catre Barlad sunt dar de acolo nu mai e nimic.
E cineva din Tutcani care se uita pe TPU?laughing

1 răspuns:
| Cosmin2000Ionita a răspuns:

Te poti interesa pe net despre aceste bilete Bucuresti-Tutcani sau poti accesa Google Maps si acolo iti selectezi mijlocul de transport adica autobuzul si iti arata acolo programul si tot despre aceasta