| Bubblegum_5083 a întrebat:

Cum este cazarea pe muntele parang (in petrosani) la vila parang?

2 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Este foarte buna, am fost acolo anul trecue, camerele sunt curate.
Sunt partii de sky private, mese de ping-pong.
Au si internet wireless cu 9 lei ora, cazarea este destul de scumpa, cam 2 milioane de zi pentru 3 persoane.

| roby155 a răspuns:

Am fost iarna asta, este curat si foarte confortabil, netu este acum 10 lei si partii, jocuri, poti inchiria cu cel putin 4 pers. maxim 12 pers. 1 partie per 50 EUR ( vreo 200 lei pe ora )! este foarte calumeawinking