| CataLej a întrebat:

Cum pot ajunge la DivertiLand Bucuresti de la unirii?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Simplu: citești pe Saitul lor:
===
- Microbuzele Divertiland, puse la dispozitie in mod gratuit, au ca punct de plecare statia de metrou Preciziei, cu oprire la statia de metrou Pacii - zona Turbotequila, Divertiland si retur.
- Autobuzele RATB:
236 ( coborare la statia Kika-Hornbach ).
137 ( coborare la statia Kika-Hornbach ).
Coborarea din ambele autobuze se face la statia Kika-Hornbach pentru transferul cu microbuzele Divertiland.
- Trenurile CFR Calatori: Special pentru tine am creat o statie de tren chiar la intrarea in parc. Zilnic, 10 trenuri ale CFR Calatori fac legatura intre Bucuresti si Divertiland in numai 20 de minute, cu plecari din statiile Bucuresti Nord sau Bucuresti Basarab. Biletele sunt disponibile la casele de bilete ale CFR Calatori sau chiar in incinta Divertiland.
===
http://www.divertiland.ro/contact.html