| Alexandru_2978 a întrebat:

Cum pot vedea Londra live? Sau marile orase ale lumii? Exista vreun site sau ceva de genul? Nu am reusit sa gasesc. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.earthtv.com/en ai aici tot ce vrei.

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Iti spun eu cum: fa o vizita la Londra happy Asa il vezi 100% live.

| Dodolo a răspuns:

Http://maps.google.com/

e chiar si Romania :D

| Biutzuca a răspuns:

Intra pe google.com si dai la map iar la search scrii ce vrei sa vezi si dupa aia iti apare ceva steag si dai dublu-clic pe langa stegulet.

| blogger a răspuns:

Sunt mai multe camere web din londra, cu o calitate cam slaba.cauta si tu pe google, live webcams
http://www.camvista.com/england/london/index.php3