| carla_iliescu a întrebat:

Cum poti sa cumperi bilete la teatru in timpul Festivalului International de Teatru de la Sibiu? Vreau sa merg dar nu stiu cum sa iau bilete, se cumpara din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Simona_pona_99 a răspuns:

Am inteles ca vor introduce de anul viitor un sistem de plata electronica. Pana atunci mai asteptam.

3 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Nu cred. Anul trecut, s-au vîndut la Agenţia Teatrală din Sibiu. Iar de vînzare online nu suntem în stare în RO.

| mihaela_carstea a răspuns:

Din pacate, pentru a cumpara bilete la festival trebuie sa fi din Sibiu si sa urmaresti punerea in vanzare sau sa cunosti pe cineva care sa-ti cumpere biletele pentru tine. Altfel nu merge.

| romcea_ioana a răspuns:

Nu au un sistem electronic de plata si nici nu poti cumpara din Bucuresti biletele. Sibiul are un teatru destul de mic si e si asa foarte greu sa cumperi biletele.