| TheWalker11 a întrebat:

Cum vi se pare Brasovul?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Pe mine m-a impresionat. Are ceva aparte ce ma face sa-l iubesc.
Daca vrei sa il vizitezi, nu o sa regreti. Biserica Neagra, telecabina de pe Tampa, Piata Sfatului, astea sunt doar cateva si cele mai vizitate obiective dar Brasovul are mult mai multe de oferit. Nu degeaba ii spune Brasov oras de poveste. happy

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Un oras curat, linistit si frumos din toate punctele de vedere, Am aceeasi parere si despre Timisoara.Eu traiesc in Bucuresti si as face oricand schimb, sa traiesc intr-unul din cele doua laughing

| PinguIstHEBest a răspuns:

E un oras frum...stiu pentru ca locuiesc in cesta

| mgtow a răspuns:

Cel mai bun oras din Romania turistic, dar ca nivel de viata nu e stralucit, bani putini si multa munca ca asa e Romania plina de prosti in loc sa fie omenie.

| Ana1687 a răspuns:

Un oras frumos, linistit, destul de curat si oameni plin buni, majoritatea sunt civilizați cu aer curat si o admosfera mai relaxanta ca in Bucuresti

| Adry05 a răspuns:

Foarte frumos