| šρяίηģ a întrebat:

Cum vi se pare urmatoare pensiune: http://www.pensiuneamonica.ro/. Mie mi se pare excelenta. Am fost acolo si, desi au doar 4 ****, au o servire de 10 **********. Vi-o recomand daca aveti drum in Arad. Dati-va cu parerea!

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Frumos

| Sara a răspuns:

Scumpa doamneelaughing :laughing

| šρяίηģ explică:

Are 4 stele, cat ai vrea sa coste 50 lei?

| Cσσкiє a răspuns:

E foarte frumoasă, dar e, totuşi, destul de scumpă.
Aş fi pus 150 la single şi tot aşa.
Mă rog, nu-i de condamnat, fiecare cu părerea lui.

| šρяίηģ explică:

Se pare ca nu au rectificat preturile, stiti voi, acum cu criza...
Oricum, camera single este 150 lei, dubla 180-200 (din cate imi amintesc) si cea cu jacuzzi thinking nu mai stiu, scuze.

| pufarina a răspuns:

Tatal prietenei mele este patron acolo si o zis ca e super hotelu dar mi-a zis si preturile si cand m-am dus la ea deci... mirosea camera a mucegai la 4 setele? hai ma frate... sper sa te ajute sa va decideti :*