| AnaQ a întrebat:

Cunoaste cineva in Cluj Napoca pensiune/ hotel cu preturi avantajoase pentru perioada 12.08 - 17.08. 2018 pentru 15 copii si 7 adulti cu restaurant inclus?
Rog doar persoanele care cunosc sa raspunda la aceasta intrebare, in caz ca nu stiti va rog sa va abtineti, nu doresc intrebari de ce nu caut pe google, doresc simplu fapt sa caut posibile persoane in cunostinta de cauza despre ce tocmai am intrebat mai sus.
Multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking.com
turistinfo.ro

simplu si la obiect

| darrio2007 a răspuns:

Incearca la hotel Sport, langa stadionul Universitatea. Daca mai functioneaza. Aveau preturi bune.