| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti site-uri/forum-uri unde poti gasi parteneri de calatorie? Vreau sa plec la mare in Muntenegru la Budva si caut o persoana sa ma insoteasca. Stiu ca suna a "Matrimoniale" dar ma gandesc ca poate exista comunitati online unde se discuta si asa ceva. Site-urile de anunturi nu le consider o solutie. Poate ma puteti ajuta...

2 răspunsuri:
| forbidden_1470 a răspuns:

Merg eu big grin

| ikram a răspuns:

Nu e o idee buna sa mergi al o calatorie in afara tarii cu o persoane necunoscuta, se pot intampla multe lucruri nedorite.

Mai intai ia si cunoaste mai bine persoana in Romania, si daca ai incredere in ea, apoi mergi in concediu cu acea persoana.