| lyTTTT a întrebat:

Daca ar fi sa va construiti o pensiune, unde ati alege sa o construiti? :d

12 răspunsuri:
| isabe34 a răspuns:

Unde va la mare sau?

| remusbb a răspuns:

Inima muntilor categoric!

| aditzuca a răspuns:

Brasov,este o zona foarte frumoasa multe monumente si locuri de vizitat, munte, aer curat...

| cristiedge a răspuns:

Eu as alege zona Praidului deoarece este un loc nemaipomenit, pe langa salina (care si ea este extraordinare) exista si niste peisaje care iti fura ochii.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

La munte zona moieciu sau undeva mai retras pe langa un rau unde se poate pescuiui langa o padure unde se pot da cu bicicletele daca vrei sa incepi o afacere (pensiune) trebuie sa te gandesti activitatile pe care zona le poate oferi turistilor

| AlexandraRusu26 a răspuns:

In zona laculur rosu e superb locul ala.muntii sunt parca deasupra ta si sunt foarte multi turisti.mie una mi-a placut ff mult.winking

greece12
| greece12 a răspuns:

Bran,Moeciu sau Busteni!

| dana28 a răspuns:

Eu as alege Baile Felix, desi sunt multe pensiuni in zona.este o statiune cu multi turisti tot timpul anului.

| YumiSukinanda a răspuns:

Slanic moldova

| danyshukaru a răspuns:

La munte eu as alege zona bran moeciu

| Piinkyy a răspuns:

Hmm greu de decis:d Pai in primul rand ador marea, dar si muntele love struck...Ar fi furmos undeva prin Moeciul De Sus... unde sunt peisaje foarte frumoaese, areul curat, oamenii foarte ok :*

| SunIsUp4ever a răspuns:

Bineinteles in orasul medieval Sighisoara, incearca sa faci o vizita in sighisoara odata.