Întrebare recomandată | Bancu_Cristina_Mihaela_1999 a întrebat:

Daca as fi sa plec in Japonia, care loc ar fi de preferat sa-l vizitez?

10 răspunsuri:
| crazyme6 a răspuns:

Tokyo; Kinkaku-Ji, Kyoto; Muntele Fuji.
Poti sa mai gasesti aici http://www.infoturism.ro/......-japonia/. Sper ca ti-am fost de ajutor

| mihai69 a răspuns:

Uite aici detalii despre o excursie a unui compatriot de-al nostru acolo. Cu siguranță ai de unde învăța și te inspira:
http://goo.gl/WjuQVn

| Patti258 a răspuns:

Umeda Sky Building-Osaka, Ginza Tokyo

| CristianPreda a răspuns:

Daca as fi in locul tau, as vizita cu siguranta Tokyo si Kyoto.

| differntlife a răspuns:

Stiu in Kyoto ce poti sa vizitezi.
kinkaku-si, kiyomizu-dera, imperial palace, fushimi inari taisha. si sunt mai sunt extrem de multe locuri de vizitat.
in Tokyo insa sunt meiji shrine, tokyo disneyland, roppongi minato, tokyo disneysea, senso-si.
sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Sarah20136 a răspuns:

Tokyo

| Blayan18 a răspuns:

Tokyo

| Andreea555012 a răspuns:

Eu iti recomand Tokio. Orice oraș din Japonia e frumos pentru ca ei au mai multi bani ca noi si acolo nici un politician nu fura. Oameni corecți exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kyoto

| Dididia101 a răspuns:

Tokyo mi se pare un oras spectaculos. Am mers acolo acum patru ani si am fost pur si simplu fermecata de el. Eu iti sugerez sa faci o economie si sa mergi acolo, neaparat happy