| cealapamarin a întrebat:

Daca cumpar biletele de avion online de pe site ul companiei, unde primesc biletele?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa achitarea biletului primesti un cod de acces sau un link direct la locul de descarcare a biletului.
Acest cod poate veni in e-mail-ul /telefonul pe care l-ai dat cu ocazia registrarii /platii biletului.

| darrio2007 a răspuns:

Pe adresa de email care ai scris-o la cumpararea biletelor. Cand iti faci checkin-ul online le scoti la imprimanta. Si cu ele te prezinti la aeroport.

| Violleta2022 a răspuns:

Pe adresa de email pe care ai mentionat-o cand ai cumparat biletele!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe mail... in mod logic

| mihai69 a răspuns:

Biletele de avion din ziua de azi sunt „virtuale" - practic vei primi doar un cod (pe adresa de mail), cu ajutorul căruia îți poți face check-in online.

| gelu1970 a răspuns:

Cand facturezi ai optiune de a le descarca in pc