| myhay63 a întrebat:

Daca mi-am pierdut betele de la cort, pot gasi altele sau sunt facute pentru fiecare model in parte?

1 răspuns:
| yellowalien a răspuns:

Vezi dacă te ajută acest site cu ceva:
http://www.shopmania.ro/q-bete-cort
Depinde acum și ce tip de cort ai. Fiecare are un alt model de montare și alte dimensiuni ale bețelor. Te interesezi de dimensiunile necesare pentru cortul tău și cauți pe site-ul pe care ți l-am trimis. Eventual dai un telefon și vorbești direct cu ei, îți pot da mult mai multe sfaturi decât mine și îți pot recomanda bețele de care ai nevoie.
Dacă nu găsești și ai nevoie repede, ia-ți un cort de la Decathlon. E 100 și ceva de lei cel mai simplu model și e foarte bun. Eu și prietenul avem unul pe care îl tot folosim de mult timp. Nu intră apă în el când plouă, e rezistent și a fost și destul de ieftin.
Mult succes!