| gicuu1997 a întrebat:

Dati-mi idei... plec cu prietena la mare, la constanta, avem 16-17 ani, ce am putea face interesant? Dati-mi idei cit mai originale va rog?

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

Pai puteti sa mergeti cu vaporul sau sa inchiriati tot felul de chestii gen hidrobiciclete, ski-jeturi ca sa nu stati tot timpul la plaja. O plimbare seara la malul marii ar fi dragut, o vanatoare de comori-gen fiecare ii face o lista celuilalt cu lucruri pe care trebuie sa le gaseasca in statiune si cine le gaseste primul castiga(sa gaseasca o scoica rotunda, un suvenir in forma de delfin etc), sa mergeti la parcurile de distractie, daca hotelul are piscina sau spa ca uteti petrece timpul si acolo. Va scrieti unul altuia mesaje in nisip, mergeti la ocncerte, la circ.
Puteti eventual sa si faceti un film sau sa filmati momente din vacanta petrecuta ca sa va amintiti mereu de ea.
Distractie placuta!

7 răspunsuri:
| andrweaa a răspuns:

Mergeti in Vama Veche si gasiti acolo ce sa faceti.

| pinkystyleツ a răspuns:

Sa inotati, cluburi, terase, plimbari noctune, sunt foarte multe de facut mai ales ca sunteti doar voi 2 happy. Distractie placuta.

| pinkystyleツ a răspuns:

Sa inotati, cluburi, terase, plimbari nocturne, sunt foarte multe de facut mai ales ca sunteti doar voi 2 happy. Distractie placuta.

| andreiush25 a răspuns:

Sa mergeti la plaja...asta nu prea face mai nimeni :/...

| corina000 a răspuns:

Neaparat sa vedeti rasaritul sau apusul

| Miky1 a răspuns:

Sex binenteles.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Duceti-va la sulina