| WithNoNAME a întrebat:

Dati-mi va rog un sait unde,. pot scrii mesaje pe poze ca pizap.com. vreau ceva diferit va rogggg [ fundita mersi]love struckxxxxxxx

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Eii... ia site daca faci din astea... :D www.tinypic.com. editezi online fara sa descarci nimic. Sa nu mai zic ca poti scrie fara sa apesi pe tastatura :D. Fundita? :X :*

5 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Iti zic un prog ft bun de poze: photoscapewinking

| Mynewlifestyle a răspuns:

Photobucket dar trebuie sa il downloadezitongue sau scrie pe google funny photo big grin

| izaaa a răspuns:

Eu iti recomand sa iei de pe google photoscape e usor de folosit si poti scrie ce dorestitu si cu ce font sau dimensiune sau stil doresti!

| loveyouschatz a răspuns:

Imikimi.com

| Camelia004 a răspuns:

www.tinypic.com. nu o sa descarci nimic