| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa fac un City Break de 3 zile in Amsterdam si uitandu-ma prin agentii de turism am dat de compania Vola, ce pareri aveti de ea? Imi puteti recomnda si alte agentii bune?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei bilet de avion de pe site ul companiei aeriene si hotel prin booking.com. Nu ai nevoie de agentie.

1 răspuns:
| andreivok a răspuns:

Eu recomand Travel Ideea in general (ii gasesti aici http://travelidea.ro/ si in mall-urile din Bucuresti). Experientele cu ei au fost super ok si nu am avut probleme.