| MissAvocado a întrebat:

E adevarat ca de fapt numele real a lui miley cyrus e destiny hope cyrus eu am citit asta pe wikipdedia si le-am spus-o colegilor mei dar ei nu cred asta ...nu stiu ce sa cred... e adevarat sau nu?

Răspuns Câştigător
| ruxybelle a răspuns:

Da este foarte adevarat, numele de miley vine de la porecla sa din copilarie SMILEY-MILEY

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai agitati atata pentru ca am raspunsul;-)
Născută Destiny Hope Cyrus, ea a decis la începutul anului să-şi schimbe definitiv numele în Miley Ray, decizia fiind luată de comun acord cu părinţii. Miley este porecla pe care adolescenta a primit-o din fragedă copilărie, datorită faptului că era foarte veselă şi zâmbea mereu ("Smiley"-Miley) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avident ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, diana eu sunt alina. Si da... e adevarat ca numele a lui miley cyrus este destiny hope cyrus eu ma bazez pe wikipdedia, asa ca si eu am citit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevarat. Numele de miley cyrus il folosteste doar cand ii pe scena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele adevarat Destiny Hope Cyrus. Miley este doar o porecla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da logik ca ii adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da este adevarat ca numele adevarat al lui miley cyrus este destiny hope cyrus, si pentru cine nu stie miley este doar o porecla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat eu am id-ul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte adevarat numele ei adevarat este "destiny hope cyrus" pentru ca numele ei miley vine de la SMYLEY-MYLEY pentru ca prieteni ei o faceau SMYLE pentru ca este zambareatatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dianadidi, numele ei este, destiny hope cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny se citeste destin asa ca nu e prea frumos ca nume dar sper sa nu fie adevarat ca acest nume e numele ei adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, asest numi esti asa ca adivaratul numi esti nu mylei cirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat.Asta este numele ei.

| dragutzyka29 a răspuns:

Da, este adevarat
am citit asta pe pagina ei

| gummy72 a răspuns:

Da este adevarat
plizz fundita

| YceDiamond a răspuns:

Da, e adevarat. Numele de Miley Cyrus il foloseste pe scena happy

| HannahMontana22 a răspuns:

Da este adevarat ca o cheama Destiny Hope Cyrus.

| perffectgirl98 a răspuns:

Da este adevarat, cred, ca si eu caut raspunsul acestei intrebaribig grin