pupimik
| pupimik a întrebat:

E cineva din Costinesti/Constanta? Caut cazare in centrul Costinestiului la preturi cat de cat accesibile.Tot ce am gasit pe net ori e pe langa epava ori e scump. Stiu ca la gara nici bine nu apuci sa te dai jos din tren si vin oamenii cu "doriti cazare?" si eu preturi foarte bune.Stiti careva astfel de vile? Daca mi-ati sa si un numar de telefon ar fi ideal! big grin

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Hmm...asta se cheama reclama ascunsa big grin

3 răspunsuri:
| laura2009 a răspuns:

:
Pensiunea Adriana ofera posibilitate petrecerii unor zile de relaxare si odihna de neuitat, asigurand confortul si conditiile cerute de standardele unui turism de calitate.

Pensiunea Adriana dispune de 18 spatii de cazare astfel:

8 camere duble cu pat matrimonial cu baie proprie si terasa, TV-cablu

3 camere duble la mansarda cu 2 paturi single, baie proprie, TV-cablu

1 apartament de lux cu 2 dormitoare (pat matrimonial) o baie cu jacuzzi. Aer conditionat, tv-cablu, balcon.

1 dormitor de lux (pat matrimonial) cu aer conditionat, baie- Jacuzzi, TV-cablu

2 camere duble (pat matrimonial) cu baie comuna, TV-cablu, aer conditionat

1 camera cu 2 paturi single cu baie comuna TV-cablu

Pensiunea Adriana asigura turistilor posibilitatea de a pregati un ceai, cafea sau a gati la o bucatarie utilata.

Pensiunea Adriana dispune de 3 terase in aer liber una cu umbrele intr-un decor mirific de flori, una sub o bolta de vita de vie unde umbra indeamna la deconectare si relaxare si o terasa acoperita, cu televior si unde puteti opta pentru un joc de sah, rummy sau a rasfoi presa.

In curte exista si barbeque

Preturile pentru o persoana in camera dubla incep de la 40 RON/pers/zi

Preturile pentru o persoana in camera dubla incep de la 55 RON/pers/zi

| cazare a răspuns:

Ofer eu ceva accesibil, 30ron/pers/noapte la Costinesti, detalii la 0769566851 sau pe mess la chivas_regall2001

| cazare a răspuns:

Ofer eu ceva mai ieftin, 30ron/pers / noapte, detalii la 0769566851 sau pe mess la chivas_regall2001