| anonim_4396 a întrebat:

Este rentabil sa zbor cu Blue Air la Roma?

5 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Important e sa iti rezervi biletul de avion cu ceva timp inainte pentru ca pretul scade considerabil. planifica-ti plecarea si ia-ti biletul cu o luna inainte sau mai mult chiar, daca poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zbor cu wizzair...nu e mare diferenta intre ele.
Dar pana la urma, 2 ore de zbor nu e mare vrajeala.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca iti iei bilet din vreme din punct de vedere financiar este rentabil... dar cat stai prin aeroporturi si astepti nu stiu daca mai renteaza

Stefan
| Stefan a răspuns:

Zborul cu Blue Air este rentabil, mai ales daca ai rezervari din timp.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Depinde! Daca iti cumperi biletul din timp(4-5 luni)atunci da!