| Palcau_Claudia_1974 a întrebat:

Eu am Trei prenume si am uitat sa trec ultimul. Voi avea probleme la aeroport tinand cont ca am facut chek in?

2 răspunsuri:
| darkcynical232 a răspuns:

Recomand sa contactati site-ul unde ati facut check in sau compania/agentia de unde ati cumparat biletul. E posibil sa nu fie nicio problema si sa calatoriti fara a schimba ceva (doar agentia sa faca o mica observatie pe bilet) sau e posibil sa trebuiasca sa platiti o mica taxa pentru a modifica datele de pe check-inul facut.
Dar va recomand sa vorbiti neaparat. Datele de pe bilet trebuie sa fie exact ca cele din pasaport.

| mihai69 a răspuns:

Aceeași chestie am pățit-o și eu; nu au fost probleme pe nicăieri.
Schimbarea numelui te poate costa mai mult ca biletul... sad