| tarceavlad5447 a întrebat:

Eu nu stiu engleza ajutati-ma sainvati

Răspuns Câştigător
| Kcristy a răspuns:

Uita-te la multe filme sau seriale si o sa inveti daca vrei sa inveti repede engleza cumparati o carte sau du-te la cineva sa te invete un prfesor ceva tongue

3 răspunsuri:
| alexiaa a răspuns:

Te dai cu capul de cartea de engleza pana intra ceva si la mansarda.Si cea de limba romana ar fi utila pentru tine.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Mai intai invata limba romana Vladutule ca tare rau esti certat cu ea... reciteste si tu ce-ai scris acolo si-mi vei da dreptate..."sa invat" nu "sainvati"

| CocoMexii a răspuns:

Intra pe dictio.ro happy