| rosto a întrebat:

Exista vreun site unde sa se prezinte prognoza meteo in Europa pentru urmatoarele 30 de zile? Daca da, care? Eu am cautat dar pentru mai mult de 15 zile nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Chiar daca ai gasi un asemenea site sa stii ca nu poti fi increzator pentru ca conditiile meteo sunt variabile si dupa cum stii vremea se schimba de la o zi la alta.Asa ca eu zic sa te folosesti de prognoza pe 2 saptamani si sa o urmaresti de la o zi la alta ca sa afli daca sunt schimbari majore in cazul in care te intereseaza atat de mult.

5 răspunsuri:
| Claw a răspuns:

Si nici nu cred ca o sa poti gasi, pentru ca vremea se schima in 30 zile si nici ei nu stiu cu certitudine cum. poate ploa, poate fi soare.Pe 15 zile e mai usor de controlat ca sa zic asa.nu se intampla cine stie ce schimbari.

parerea mealaughing

| TąNyą a răspuns:

Nu vei găsi pentru mai mult de 15 zile + că nu este sigur că temperatura va fi cea care a spus-o.

FantaSZy.

| anad a răspuns:

Doar pe 14 zile, dar are si un grafic cu temperaturile medii lunare in orice localitate mai importanta din lume http://www.besttourism.ro/vremea-europa.html

| Doddel a răspuns:

Nu se poate pe o luna, maxim 15 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://vremea.travelworld.ro/