| julie_jules a întrebat:

Exista zboruri directe Bucuresti-Antalya? Daca da, la ce companie? (daca ar fi si low-cost, ar fi perfect)

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Din cate stiu curse de linie nu sunt decat cu conexiune in Istambul poate doar ceartare si astea doar vara. Incerca prin agentii de turism sprcializate http://newro.alibabatour.com/bilete_de_avion asta este o agentie romano-turca si incearca o solicitare on-line

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt chartere doar pe perioada de vara, alte avioane directe nu sunt.