| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati plecat vreodata singure pe litoralul Greciei sau Bulgariei? Ati fost cu masina personala sau cu autocarul? Ce oferte bune de preturi ati gasit si ce siteuri imi recomandati? Sunt din Bucuresti.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pietrean a răspuns:

Acum,depinde ce varsta ai, ca din "profil", nu am vazut! Daca esti majora, poti merge singura si nu ai probleme la granita Bulgariei.Iti recomand statiunea Albena, hotel COM 3*. Este un hotel recomandat tinerilor, preturi bune cu EB.Pe GOOGLE,poti cauta ce te intereseaza(in mare),tastand cuvintele: Albena+oferte+impresii. Iti afiseaza ofertele de la mai multe agentii din tara(dar nu te sfatuiesc sa cumperi prin ei). Apoi, mergi la o agentie din orasul tau(pentru siguranta sejurului) si vezi ce iti ofera:pret pentru cazare,masa(doar mic dejun sau all inclusive,cu sezlong+umbrela la plaja,sau fara).Ca sa fie mai rentabil, te sfatuiesc, sa mai cauti o prietena cu care sa mergi, deoarece la camerele singure, se plateste mai mult cazarea.

| pietrean a răspuns:

Am uitat sa-ti spun, ca poti pleca si cu un LAST MINUTES.Intreaba la o agentie sigura din Bucuresti.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la agentii de turism, dar acum e cel mai scump si mai aglomerat