| DiianaDii a întrebat:

Heey cam cat ar costa un bilet de avion timisoara-new york. unchiul meu locuieste acolo si mi-a zis ca e o perioada in care e mai ieftin. stiti ceva?=/

Răspuns Câştigător
| Ionut17 a răspuns:

Hei...din cate stiu eu ajunge undeva pe la 2500 de euro...pentru tine si un insotitor(nu ai voie sa zbori singur daca nu ai 18 ani). Sper sa te ajute happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| opium a răspuns:

Vreo 2200-2500euro cu escala.

| Ionut17 a răspuns:

Merci pentru funda.ma bucur ca ti'am fost de ajutor. happy

| Alexandra_7889 a răspuns:

Stiu eu cat costa...am fost si eu acum un an in L.A...si am dat pe bilet 1.116 dolari
dar daca ti-l faci cu cateva luni inainte e mult maai ieftini
dar merita sa te duci
eu m-as intoarce acolo de cate ori as avea ocazia:X:X