| NykOlL a întrebat:

Hei... Care stie cum arata campingul " Cosmos " din Eforie Sud?

1 răspuns:
| sorinake a răspuns:

O parere de pe un forum :
Sa ma ierte D-zeu, dar sa mor eu daca ala e camping. Cand am ajuns dimineata acolo era plin de rahat pe jos in baie, robinete nu exista decat la vreo doua chiuvete, la dus :mrgreen:, daca poate fi numit asa, era teava henco in loc de para pentru dus, probabil ca la noi in Romania e la moda sa te speli cu teava henco :? Improvizatii romanesti peste tot prin baie, doamne fereste sa trebuiasca sa mergi la toaleta, iti trebuie masca de gaze si umbrela. De ce iti trebuie umbrela :?: Pentru ca daca tragi apa la WC ai bonus un dus cu apa rece, gratis :mrgreen: Curg tevile alea in toate partile :shock: :( Ce sa mai vorbim de apa calda, cat am stat acolo nu am prins un dus liber in cele doua ore dimineata si nu stiu cate ore seara, ca in fiecare zi era la alta ora liber la dus. Cred ca astia la Jilava au conditii de 5 stele pe langa ce e la Cosmos. Astia au tupeu sa iti ceara bani ca sa stai acolo, nu as mai merge acolo nici daca m-ar plati in euro. Poze nu am facut pentru. ca nu iti venea sa deschizi ochii sa vezi ce naspa e in jurul tau, abia asteptam sa plecam dimineata la plaja si sa ne intoarcem seara pe intuneric sa nu mai vedem unde stam. Asta merita romanii, pentru ca ei sunt responsabili de distrugerile din acel camping. Asa ca mergeti si stati in rahat daca vreti camping Cosmos.

Aceasta e mai recenta. de anul trecut mai exact. ma multe discutii despre acest camping : http://www.clubrv.ro/......wtopic.php

Pentru mai multe locatii si preturi iti recomand acest articol : http://www.kudika.ro/......t-mic.html