| LoredanaLL a întrebat:

Hei. O prietena buna de-a mea calatoreste vara aceasta in Maroc. Am citit impreuna cu ea tot felul de articole, dar m-am gandit sa va intreb si pe voi( cei care ati fost) cum este acolo? Cat de sigura e tara? Riscul unui atac terorist este mare? Au fost cauzuri de rapiri?( asta e principala noastra frica) Intrebarile acestea le pun pe baza a ce am citit. Ea vrea in Marrakech si merge cu iubitul si sora acestuia, deci nu prin agentie de turism

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Aici http://goo.gl/07uEZc poți citi impresii ale celor care au fost acolo. Și dacă te înscrii pe site, poți chiar să le pui întrebări punctuale, să afli ce te interesează.