| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Stie cineva in cate ore ajung cu autobuzul in Grecia?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

In jur de 20 ore.
Sursa -> http://www.autogari.ro/Transport/Bucuresti-Atena

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de unde vrei sa mergi in Grecia. Constanta-Salonic in jur 12-14 ore. Dacă e până în Atena mai adaugă alte 6 ore.

| Adry05 a răspuns:

Da, cam 20 de ore. Depinde si unde in Grecia si de unde pleci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intre 6 si 20 ore... ca si Romania si Grecia sunt tari mari si mie nu imi merge globul de Cristal sa ghicesc de unde pleci si unde vrei sa ajungi

| DaCumSaNu a răspuns:

Cu autobuzul din Bucuresti la Atena de exemplu faci 18-20 de ore. Depinde si cat de repede merge si pe unde exact este traseul

| Pabibabum09 a răspuns:

18 ore, daca pleci din Bucuresti. Din celelalte puncte din tara... poti calcula p distanță medie parcursa intr-un numar minim de ore.

Sper ca te-am ajutat! happy

| IonascuCosmin a răspuns:

15 ore si 39 sau 44 minute