| Madelina05 a întrebat:

Hei Timisoreni!

Urmeaza sa ma mut la Timisoara, nu ca studenta la facultate ci pentru a locui si a lucra insa nu cunosc orasul prea bine si nu am prieteni acolo. Mi-as dori sa imi fac o prietena sau mai multi si am crezut ca pe acest site as putea gasi persoane bune; sociabile cu, care as putea lega o relatie de prietenie happy.
Am 20 de ani, sunt o ea big grin. Sunt linistita de fel, uneori cand am fac mici anonime acte de caritate, imi plac plimbarile / iesitul la suc / restaurant / animalele / nu imi place bautura / persoanele false / vulgaritatea verbala sau fizica. Mi-as dori sa cunosc pe cineva care sa imi asemene, as prefera fete si astept raspuns / mesaj cu un id de mess / skype big grin
Multumesc!

1 răspuns:
| Wavess a răspuns:

Matrimoniale.com