| MariaTeodora07 a întrebat:

In Aprilie o sa merg sa ma plimb in alta tara. Am de ales intre Dubai si Paris. Nu am fost in niciuna. Mi se pare foarte extravagant in Dubai,totul e foarte misto acolo, dar si Parisul mi se pare frumos si elegant.
Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Dubai nu ai ce vedea decat cladiri din sticla si masini de lux. singura lor atractie sunt mall urile.

Pe cand in Paris nu cred ca e cazul sa enumar cate monumente si muzee, cata istorie exista

4 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Eu as alege Paris! Dar, nu am sponsori.

| mihai69 a răspuns:

O fi mișto în Dubai, dar ca fată singură (sau necăsătorită) ai ceva restricții; mai bine alegi Paris-ul!

| Andreutza098 a răspuns:

Eu aș alege Paris-ul. happy

| Albertorx a răspuns:

Parisul orasul luminilor este cel mai frumos oras al Europei, nici Londra nu poate sa ii faca concurenta o sa ramai uimita eu am fost acolo sejur placut!