| casy24 a întrebat:

spuneti-mi si mie, va rog, cateva statiuni de pe malul Marii Negre straine...si daca se poate 2-3 cuvinte despre ele! multumesc :*

2 răspunsuri:
| euu2307 a răspuns:

Pai statiuni din Bulgaria care au iesire la Marea Neagra cum ar fi Albena, Suny Beach, ELenite...detalii gasesti pe orice sitwmai ales la agentii de turism

| pietrean a răspuns:

Daca te intereseaza Bulgaria, iti pot recomanda cate ceva despre statiuni si hoteluri.Doar sa-mi spui de ce buget dispui, in ce perioada ai vrea sa mergi si mai ales ce cauti (odihna, distractie).Am fost de 9 ori in Bulgaria si pot sa-ti spun ce conditii ar fi, ce ar fi mai avantajos.