| ramona11ramona a întrebat:

Hei TPU vreau si eu saitul unde este concursul cu tricouri hannah montana va rog

Răspuns Câştigător
| BlackScorpion07 a răspuns:

Uite Aici: http://www.disney.ro/DisneyChannel/competitions/hm_style
Thx Pentru fundita:D

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc andreea si am 12ani si am sa te ajut eu intra pe google {www.disney.ro/disneichannel cmpetition/hm_style

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa intri pe ditamai siteul intri pe googlesi dai pewww.disney.tv si acolo il gasesti si gasestisi jocuri am 10 ani sa stii ca am facvut si eu tricou dala o sa te distrezi da e naspa ca trte sa ai acordu parintilor sa trimiti tricoueu am avut da nu am castigat niti dai seama