| BloodyChocolate16 a întrebat:

Heii.
Puteti sa-mi ziceti si mie niste agentii aeriene cu plecare din Iasi sau Bacau spre Torino sau Milano?
Mentionez ca nu vreau sa coste multbig grin

2 răspunsuri:
| andreeagicu a răspuns:

Nu mai bine folosesti avionul. Recomand o agentie online care ofera zboruri. poti sa intri pe site-ul lor esky.ro sau sa suni la numarul de pe site.

| Dee1122 a răspuns:

Din Bacau pleaca Blue-Air catre ambele destinatii. Ai putea intra la ei pe site www.blueairweb.com sa-ti rezervi biletul. Prin agentie este mai scump pentru ca isi iau si ei un comision.