| BellaWhite a întrebat:

Hello TPU! Am o problema... a venit vara si as vrea sa ma duc undeva la munte... in Moeciu.
Am mers de atatea ori acolo dar o singura vila mi-a placut cel mai mult dar din pacate nu-i mai stiu numele si speram sa ma ajutati!
Avea in fata vilei casute in copac unde puteai sa iei masa iar in spate era un rau nemaipomenit, cu sezlonguri si mese aranjate pentru cei ce stateau in vila!
Aaaa... stiu ca era in Moeciu de Jos daca ajuta!
Va rog, ajutati-ma! Vreau neaparat sa merg acolo impreuna cu familia mea!
Dau funda+vot! Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| cristina1928 a răspuns:

Descrierea seamana cu pensiunea delia...am fost acolo si mi.a placut mult...nu stiu daca asta e pensiunea dar sper ca te.am ajutat