| karlikuicsddd a întrebat:

Hello TPU! Stie careva la ce ora pleaca trenul rapid 1632 din Oradea [via Ploiesti ], si ultima statie Constanta? straight face Nu gasesc nicaieri si nu prea am timp sa trec pe la agentie. Mersi!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Conform infofer.ro, trenul pleaca la 19. 59 din Oradea si ajunge la 9. 22 in Bucuresti N, de unde niste vagooane sunt preluate de R683 si ajung la 15. 07 in Constanta

3 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Http://infofer.ro/Trs.asp?idtrv=27080310&cbodata=1/20/2011&lng=1

pleaca la 19:59 ajunge in ploiesti vest la ora 8:36 ( merg cu el fac naveta) si ajunge in bucuresti la 9:22
banuiesc ca pentru constanta mai face 3 ore
asta e 1632 dar nu zice nimic de constanta zice de bucuresti strict

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Aici vezi toate trenurile cu legaturile aferente pentru ruta Oradea - Constanta.
http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Oradea/Constanta
Iar rapidul de care spui tu e posibil sa fie un IC de fapt dar te descurci de acolo.Bafta!
http://www.mersultrenurilor.ro/Tren/532

| karlikuicsddd explică:

Multumesc frumos!